O firmie

Firma METALOPLASTYKA WYRÓB I SPRZEDAŻ BIŻUTERII istnieje na rynku od 1979 roku jako przedsięwzięcie rodzinne. Wyroby firmy to przede wszystkim nietypowa biżuteria wykonywana w metalu: srebrze i złocie.

Do produkcji naszych wyrobów używamy kamieni naturalnych z całego świata, jak również materiałów ceramicznych i szklanych. Każdy wykonany przez nas produkt rodzi się z pasji płynącej prosto z naszych serc i umysłów, emanując pozytywną energią i magią na naszych klientów.

Już od ponad 30 lat nasze unikalne wzory cieszą oko i zachwycają niepowtarzalnym wdziękiem, który jednocześnie ma swoje odbicie w wysokiej jakości wyrobów.

Oprawiamy bursztyny i korale, perły i kryształy, za każdym razem zachowując ich naturalne formy w delikatnym srebrnym rusztowaniu. Na życzenie klienta wykonujemy również biżuterię odpowiadającą indywidualnemu zapotrzebowaniu. Dzięki naszemu doświadczeniu, gotowi jesteśmy na realizacje projektów trudnych i nietypowych. Jednocześnie podejmujemy się drobnych napraw, jak też renowacji rodzinnych pamiątek.

Czy pamiętacie popularne w latach 80’ wpinane w klapę posrebrzane lub pozłacane różyczki?
A w latach 90’ broszki-witraże z lusterek? Tak, to wszystko zostało wykonane w naszej pracowni
i do dziś zachowało swój urok.

METALOPLASTYKA WYRÓB I SPRZEDAŻ BIŻUTERII zapewnia wysoką jakość obsługi wszystkim naszym klientom, dbając o staranne wykończenie zarówno wyrobów, jak i każdej transakcji.

Na życzenie – wydajemy certyfikaty kamieni szlachetnych. Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług!